Indiana Class Basketball All Time Scoring List

SENIOR BOYS  4A/3A

Brandon Smith, Cathedral, 37  (2011)

Chris Palombizio, Chesterton, 37 (2015)

Harry Wills, Ben Davis, 36 (2012)

Alvin P J Boutte, Thomas Carr Howe Community,  29 (2011)

Joshua Gentry, Pike, 29 (2011)

Jared Drew, Cathedral, 29 (2012)

Quinton Hunter, Richmond, 28 (2012)

Reggie Hearn, Fort Wayne Snider, 27  (2009)

Kendal Brown, Evansville Harrison, 27 (2009)

Patrick Bacon, Lawrence North, 27 (2015)

Wes Stowers, North Central, 25 (2015)

Josh Jefferson, East Chicago Central 25 (2016)

Steven Davis, Indianapolis Emmerich Manual, 24 (2012)

Sam Philpot, Noblesville, 24 (2013)

Chandler Thomas, Cathedral, 23 (2011)

Ryan Smith, Merrillville,  22 (2009)

Jay Mohr, Anderson Highland, 22 (2009)

Donnie Hale, New Albany, 22 (2010)

Abraham Haler, New Castle, 22 (2015)

Darrian Ringo, Brownsburg, 22 (2015)

Kyle Fillman, Norwell, 21 (2012)

Trevor George, Princeton, 20 (2009)

Terone Johnson, North Central, 20 (2010)

Trey Boyd, Anderson, 20 (2013)

Phillip Freeman, Indianapolis Arlington,  19  (2009)

Travis Carroll, Danville, 19 (2010)

Sean McGee, Fort Wayne North Side, 19 (2015)

Darnell Butler, McCutcheon, 19 (2016)

Damon Ellison, North Central,  18  (2009)

Mike Stevenson, Fort Wayne Paul F Harding, 18 (2011)

Jordache Mavunga, Brownsburg, 18 (2015)

Jarrett Hamilton, Cathedral, 17  (2009)

Leland Brown, Noblesville,  17 (2010)

Huston Clark, Kokomo, 17 (2011)

Bola Olaniyan, Richmond, 17 (2012)

Robert Mischler, Mishawaka Marian, 17 (2012)

Blake Walsman, Batesville, 17 (2015)

Tyler Jenkins, Hamilton Southeastern, 17 (2014)

Joseph Line, Fairfield, 17 (2015)

Trashaun Barron,  Indianapolis Northwest, 17 (2016)

Dee Jones, Columbus North, 16 (2009)

Kevin Brown, Castle, 16 (2012)

Austin Torres, Penn, 15 (2013)

Austin Ranard, Franklin County, 15 (2011)

Phillip Corthen, Muncie Central,  15 (2016)

Cole Cradick, Edgewood, 15 (2016)

Aaron Evans, Roncalli, 14  (2009)

Daniel Froedge, New Castle,  14  (2009)

Chrishawn Hopkins, Indianapolis Manual, 14 (2010)

Austin Rasche, Southridge, 14 (2011)

Jabar Ray, New Haven, 14 (2013)

Bo Burkhart, Evansville Bosse, 14 (2014)

Reggie Jones, Marion, 14 (2016)

Skip McFall, North Central, 13 (2010)

Jake Mills, Noblesville, 13 (2015)

Trevor Lockwood, McCutcheon, 13 (2014)

Donovan Carlisle, Indianapolis Arlington, 13 (2016)

Kelsey Barlow, Cathedral,  12  (2009)

P J Hubert, Mount Vernon Fortville, 12 (2010)

Alantae Crawford, McCutcheon, 12 (2010)

Seth Small, Hamilton Heights, 12 (2011)

Dylan McMahon, South Bend St. Joseph’s, 12 (2011)

Andy Bachman, Fort Wayne Northside, 12 (2012)

Dorian Moore, Indianapolis Crispus Attucks, 12 (2016)

Kenya Wilkerson, Anderson, 11 (2014)

Caleb Swanner, Mississinewa, 11 (2014)

Curtis Greene, Perry Meridian, 11 (2014)

Jair Rogers, Mishawaka Marian, 11 (2016)

Patrick Bacon, Lawrence North, 11 (2016)

Evan Cleveland, Fort Wayne Wayne, 10 (2010)

Dakota Slaughter, Fishers, 10 (2011)

Korey Ryan, New Castle, 10 (2013)

Steven Bennett, New Castle, 10 (2013)

 

SENIOR BOYS  2A/1A

Chandler Spring, Covington, 37 (2015)

Adam Miller, Hauser, 32 (2012)

Dylan Langkabel, Morristown, 29 (2012)

Antonio Pipkin, Gary Thea Bowman Academy, 27 (2013)

Myles Merchand, Monroe Central  25  (2010)

T J Henderson, Indianapolis Scecina Memorial, 25 (2015)

Brandon Demmings, Indianapolis Washington, 24  (2010)

Neil Beshears, Winchester, 23 (2010)

Tyler Waite, Tri West, 23 (2011)

Raymond Green, Indianapolis Metropolitan, 22 (2011)  deceased

K J Coleman, Cloverdale, 22 (2015)

Brian Patterson, Lake Station Edison, 22 (2015)

Chris Nunn, Liberty Christian, 21 (2015)

Franklin Nunn, Anderson Preparatory, 21 (2016)

Tommy Strine, Lakewood Park Christian,  20   (2009)

Akil McClaim, Hammond Bishop Noll, 20 (2016)

Spencer Khrin, Southwood, 19 (2010)

Jace Gordon, Northeast Dubois, 19 (2012)

Bryce Huebner, Northeast Dubois, 19 (2013)

Josh Gordon, Northeast Dubois, 18 (2009)

Matt Schauss, Centerville, 18 (2011)

Chris Kohnert, Tell City, 18 (2012)

Wes Davidson, Fort Wayne Blackhawk 18 (2015)

Dwight Sargent, Irvington Prepartory, 18 (2014)

Terrill May, Jr., Indianapolis Emmerich Manual, 18 (2014)

Ashton Wagler, Barr Reeve, 17 (2012)

Dess Fougerousse, Linton Stockton, 17 (2013)

Seth Kisler, Fort Wayne Blackhawk Christian, 16 (2010)

Najee Bailey, Wheeler, 16 (2011)

Garrett Bateman, Shoals, 16 (2011)

Marquise Moore, Cloverdale, 16 (2015)

Andy Chinn, Tell City,  15  (2009)

Drake Hendricks, Wapahani, 15  (2009)

Tommy Eggleston, Heritage Christian, 15 (2009)

Jock Breeding, Indianapolis John Marshall, 15 (2012)

Brandon Voss, Milan, 15 (2012)

Tyler Smith Johnson, Anderson Prep, 15 (2013)

Bryant Condor, Lanesville, 14 (2010)

Andy Cochrane, Bloomfield, 14 (2010)

Austin Bonds, Charles A Tindley, 14 (2011)

Mohammed Cross, Indianapolis Broad Ripple, 14 (2012)

Kamron Harrington, Lapel, 14 (2016)

Colton Keel, Triton, 13 (2009)

Jared Shelton, White River Valley , 13 (2010)

Justin Jantzi, Westview, 13 (2011)

Jim Faehr, Lawrenceburg, 12 (2009)

Brett Singer, Cambridge City Lincoln , 12 (2010)

Spencer Allman, Brownstown Central, 12 (2011)

Jordan Clevenger, Covenant Christian, 12 (2012)

Ethan Black, Evansville Day, 12 (2012)

Mack Rathbun, Muncie Burris, 12 (2013)

Branston Scott, Cloverdale, 12 (2015)

Robert Smith, Northeastern, 12 (2016)

Mitchell Patton, South Knox 11 (2010)

Dillon Daniel, Triton Central, 11 (2011)

Dustin Smith, Eastern Hancock, 11 (2011)

Will Ray, Covenant Christian, 11 (2011)

Billy Kirchgessner, Borden, 11 (2013)

Tanner Cassidy, Perry Central, 11 (2013)

Blake Cessinger, Clay City, 11 (2013)

Skyler Kolli, International, 11 (2015)

Austin Clark, Switzerland County, 11 (2014)

Aubrey Griggs, Fort Wayne Smith Academy, 11 (2016)

Aaron Martin, Rossville, 10 (2009)

Ryan Nowicki, Guerin Catholic, 10 (2009)

Randall Lowe, Tri West, 10, (2010)

Isaac Loechle, North Decatur, 10 (2011)

Grant Newlin, Cowan, 10 (2011)

Brad Hartman, Union County, 10 (2012)

Devin Briggs, Indianapolis Crispus Attucks, 10 (2014)

Eli Combs, Bloomfield, 10 (2016)

SENIOR BOYS: (All Classes) 2017

Payton Mills, Castle, 29 (2017)

Mark Albers, Pendleton Heights, 26 (2017)

Nike Sibande, Indianapolis Crispus Attucks, 25 (2017)

Cory McKinney, South Bend Washington, 22 (2018)

Matthew Godfrey, Guerin Catholic, 21 (2017)

Core’von Lott, Gary 21st Century, 19 (2017)

JoMel Boyd, Anderson, 18 (2018)

Derrick Briscoe, Indianapolis Crispus Attucks, 17 (2018)

DeShaun Kendrick, Irvington Preparatory, 17 (2018)

Daniel Froedge, New Castle, 16 (2017)

Josh Hall, Bloomington South, 15 (2017)

Austin Lyons, Lapel, 15 (2018)

Ronny Williams, Liberty Christian, 13 (2017)

Jeff Davis, Christel House, 13 (2018)

James Burns, Lafayette Jefferson, 13 (2018)

Gavin Griggs, Shenandoah, 12 (2017)

Dalton Dubois, Cascade, 12 (2018)

Maurice Knight, Frankton, 11 (2017)

Jon Ross Richardson, Lapel, 10 (2017)

JUNIOR BOYS:

Cobie Barnes, Floyd Central, 43 (2018)

Michael Ertel, Mount Vernon-Fortville, 35 (2016)

Eugene German, Gary 21st Century, 34 (2015)

Justin Thomas, Pike, 34 (2015)

Djimon Henson, Warren Central, 33 (2015)

Drew Comer, Greensburg, 32 (2018)

Tim Lawson, Griffith, 32 (2018)

Bryant McIntosh, Greensburg, 30 (2013)

Bryant Robinson, Goshen, 28 (2018)

K C Earls, Mooresville, 27 (2015)

Jeremie Tyler, Indianapolis Arsenal Tech, 26 (2013)

Robert Mischler, Mishawka Marian, 25 (2011)

Christian Munson, Guerin Catholic, 25 (2015)

Haden Deaton, McCutcheon, 25 (2016)

D J Wilkins, Merrillville, 24 (2015)

Logan Irwin, Whitko 23 (2011)

Jacoby Shade, Brownstown Central, 23 (2015)

Trejean Didier, Fort Wayne Southside, 23 (2017)

Eric Stutz, Castle  22 (2010)

C J Coleman, Mount Vernon Fortville, 22 (2013)

Michael Roberson, Central Christian, 22 (2017)

Eric Moenkhaus, Greenwood, 22 (2017)

Nick Walker, Henryville, 22 (2017)

Sam DeVault, Evansville Memorial, 22 (2018)

Zach Banks, Westfield, 22 (2018)

Luke Richardson, Lapel, 22 (2018)

Harry Wills, Ben Davis, 21 (2011)

John Murray, North Central, 21 (2012)

Tahj Curry, Homestead, 21 (2015)

Brennan Neal, Whiteland, 21 (2018)

Kellon Thomas, Southport, 20 (2011)

Jordan Garnett, Warren Central, 20 (2013)

Tony Hopkins, Indianapolis Thomas Carr Howe, 20 (2017)

Dustin Hudak, Lowell, 20, (2018)

Elijah Ray, Thea Bowman Academy, 19 (2011)

Alex Etherington, Hamilton Heights, 19 (2012)

Kendall Rollins, Pike, 19 (2013)

Derek Hawthorne, Pike, 19 (2015)

Jordan Matthews, Kokomo, 19 (2015)

Jaylen Minnett, Terre Haute South, 19 (2016)

Cooler Neese, Cloverdale, 19 (2016)

DeAndre Gholston, Gary 21st Century, 19 (2017)

Cade Albers, Westville, 19 (2017)

Blake Simmons, Castle, 18 (2012)

TaiShaun Johnson, Pike, 18 (2012)

B J Jenkins, Merrillville, 18 (2012)

Conner Tenhove, Valparaiso, 18 (2015)

J J Foster, Jr., Fort Wayne Bishop Luers, 18 (2016)

Vincent Miranda, NorthWood, 18 (2016)

Jacob Redding, Fort Wayne Carroll, 18, (2016)

Dominique Smith, Lake Station Edison, 18 (2018)

Ben Davisson, Rensselaer Central  17 (2010)

Ronnye Beaman, Jr, Hammond Bishop Noll 17 (2011)

Sam Colbert, Noblesville, 17 (2016)

Tim Leavell, Marion, 17 (2016)

Thabit Gault, Mississinewa, 17 (2017)

Chris Whitehead, New Albany  16 (2010)

Alvin PJ Boutte, Thomas Carr Howe Community, 16  (2010)

Patrick Ingram, North Central, 16 (2011)

Sam Phillipot, Noblesville, 16 (2012)

Andrew Dakich, Zionsville, 16 (2012)

Tre’Vion Crews, Fort Wayne Northside, 16 (2013)

Tyler Arens, Muncie Central, 16 (2013)

Tyler Truesdel, Bloomington North, 16 (2013)

Brian Warren, Thomas Carr Howe, 16 (2015)

ShanQuan Hemphill, Michigan City, 16 (2015)

Franklin Nunn, Liberty Christian, 16 (2015)

John Kiser, Noblesville, 16 (2015)

Javi Langley, Evansville Benjamin Bosse, 16 (2016)

Caleb Middleworth, Oak Hill, 16 (2017)

Myles Johnson, Irvington Preparatory, 16 (2017)

Avery Paddock, Alexandria, 16 (2018)

Jared Hankins, Lawrence North, 16 (2018)

Spencer Comer, Rushville, 15  (2010)

Bryant Ackerman, Loogootee, 15 (2011)

D J Ballentine, Kokomo, 15 (2011)

Jared Drew, Cathedral, 15 (2011)

Trent Van Horn, Fort Wayne Canterbury, 15 (2012)

Jordan Pickett, University, 15 (2012)

Will Dixon, Zionsville, 15 (2012)

Brandon Auker, Evansville Memorial, 15 (2013)

Justin Parker, Indianapolis Northwest, 15 (2013)

Grant Smith, Connersville, 15 (2016)

Hunter White, Charles A Tindley, 15 (2017)

Evan Blackmon, Marion  14 (2010)

Jermiah Jones, Merrillville,  14  (2010)

Joe Chrisman, Munster  14  (2010)

Austin Richie, Lowell 14 (2010)

Alex Pritchett, BNL  14  (2010)

Jantzen Goodwin, Vincennes Lincoln, 14 (2011)

Basil Smotherman II, Lawrence North, 14 (2012)

Josh Whitfeild, Indianapolis Arsenal Tech, 14 (2013)

Andre Jones, Muncie Central, 14 (2015)

Mateo Rivera, North Central, 14 (2016)

Dave Hanyard, Lafayette Jefferson, 14 (2016)

Johnny Bernard, Merrillville, 14 (2017)

Sam Skaggs, Logansport, 14 (2018)

Jon Trawick, Richmond 13  (2010)

Cody Kaiser,  East Central, 13  (2010)

Brad Dickey, Tipton  13  (2010)

Jordyn Coon, Warsaw, 13 (2011)

John Mosser, Valparaiso, 13 (2012)

Collin Wojcik, Andrean, 13 (2012)

Jaylon Brown, Fishers, 13 (2012)

Tanner Watkins, Lapel, 13 (2012)

Arthur Haggard, Gary Thea Bowman, 13 (2013)

Carter VanWanZeel, Avon, 13 (2013)

Seth Cox, New Palestine, 13 (2013)

Brad Hunt, Jennings County, 13 (2013)

Will Penny, Logansport, 13 (2018)

Max Landis, Perry Meridian  12 (2010)

Antonio Wilson, Fort Wayne Elmhurst  12  (2010)

Jonny Marlin, Center Grove  12  (2010)

Stephan Hawkins, Thea Bowman Academy, 12 (2011)

Devon Wahl, Heritage Hills, 12 (2011)

Tyler Alderman, Fishers, 12 (2011)

Nick Hutcheson, Greencastle, 12 (2011)

Drew Benedict, Columbia City, 12 (2012)

Charles Cooper, Gary Lew Wallace Step Academy, 12 (2012)

Korey Ryan, New Castle, 12 (2012)

Aaron Brennan, Guerin Catholic, 12 (2013)

Keenan Simmons, Michigan City, 12 (2013)

Bishop Smith, Warren Central, 12 (2015)

Nike Sibande, Indianapolis Crispus Attucks, 12 (2016)

Maurice Scott, Jr., South Bend Riley, 12 (2016)

Jaylen Gilbert, Rensselaer Central, 12 (2017)

Kayden Key, Frankton, 12 (2018)

Jerrick Ware, East Chicago Central, 11 (2010)

Joe Reed, Center Grove, 11 (2011)

Daniel Purvilics, Noblesville, 11 (2011)

Michael Ramey, Southport, 11 (2011)

Chris Mitchell, Mishawaka, 11 (2012)

Dominic Dixon, University, 11 (2012)

Drew Norton, Lapel, 11 (2012)

Joe Fagan, Indianapolis Bishop Chatard, 11 (2012)

Aaron Korn, Frankton, 11 (2013)

Jacob Foster, Wapahani, 11 (2013)

Keshawn Bess, Indianapolis Emmerich Manual, 11 (2015)

Paxton Bergdoll, Fort Wayne Concordia, 11 (2015)

Kyle Mangas, Warsaw, 11 (2016)

Gavin Griggs, Shenandoah, 11 (2016)

Christian Stewart, Roncalli, 11, (2016)

Spencer Ballinger, Oak Hill, 11 (2017)

Cody Swimm, Hagerstown, 11 (2018)

Dustin Smith, Eastern Hancock, 10 (2011)

Ricky Carbajal, Munster  10  (2010)

Antonio Penny, Logansport, 10 (2012)

Braden Norris, Union County, 10 (2013)

Jordan Banks, Fort Wayne Bishop Luers, 10 (2015)

Keegan Northern, Martinsville, 10 (2015)

Shannon Hall, Speedway, 10 (2015)

Stevie Mack, New Washington, 10 (2016)

Ronny Williams, Jr, Anderson Preparatory, 10 (2016)

Rilee Epley, Evansville Harrison, 10 (2017)

Cooper Yancey, Madison, 10 (2018)

FUTURE BOYS:

Jared Hankins, Lawrence North, 27 (2017)

Trenton Daugherty, Wabash, 24 (2018)

Cobie Barnes, Floyd Central, 22 (2017)

Jayklen Thomas, Marion, 17 (2017)

Dre Davis, Lawrence Central, 7 (2018)

Jalen Windham, Ben Davis, 15 (2017)

Curt Hopf, Forest Park, 15 (2018)

Tayson Parker, Northwestern, 14 (2018)

Carson Barrett, Lafayette Central Catholic, 13 (2018)

Noah Applegate, Penn, 12 (2017)

Manwich Kachjaani, International, 12 (2017)

Jonell Davis, Gary 21st Century, 12 (2018)

Julien Hunter, New Albany, 11 (2017)

Brayton Bailey, Bedford North Lawrence, 11 (2018)

Dillon Duff, Fort Wayne Snider, 11 (2018)

Jonell Davis, Gary 21st Century, 10 (2017)

 

CLASS BASKETBALL ALL STAR GAME RECORDS

 

 

TOP SCORERS IN INDIANA CLASS BASKETBALL HISTORY

SENIOR GIRLS  2A/1A

Andrea Rademacher, Borden,  25 (2009)

Tabitha Gerardot, Fort Wayne Bishop Luers, 23  (2010)

Kaleigh Hensley, Wabash, 21 (2011)

Brenda Pennington, 19, Hammond Bishop Noll, (2016)

Maddie Fulton, 17 (2016)

Erica Redweik, Winamac, 18 (2009)

Sarah Hopf, Forest Park, 18  (2011)

Kelly Walter, Tri Central, 18  (2011)

Brooke Ridley, Fort Wayne Bishop Luers, 18 (2012)

Nicole Dodd, Northeast Dubois, 18 (2013)

Michaela Kikendall, Morristown, 18 (2015)

Deann Kauffman, Union Modoc, 18 (2016)

Claire Freeman, Heritage Christian, 17 (2009)

Kelsey Larkey, Triton Central, 17 (2009)

Carmela Roeschlein, Clay City, 17 (2012)

Bianca McGee, Michigan City, 16 (2009)

Shelby Wall, Taylor,  16  (2010)

Emma Brattain, Covenant Christian, 16 (2012)

Jessica Foster, South Ripley, 16 (2012)

Allison Wininger, White River Valley, 16 (2015)

Caelan Jones, Sullivan, 15 (2013)

Jessie Davidson, Austin, 15 (2013)

Macy Kyger, Attica, 15 (2014)

Morgan Peacock, Winchester, 14 (2009)

Katy McIntosh, Austin, 14  (2010)

Allison Kauffman, Fort Wayne Blackhawk, 14  (2011)

McKenzy Telfair, Indianapolis Cardinal Ritter, 14 (2015)

Abby Reinke, Carroll Flora,  13  (2010)

Shelby Miller, South Central Elizabeth, 13 (2011)

Quinci Eller, Carroll Flora, 13 (2011)

JoJo Daghe, Speedway, 13 (2012)

Heather Mink, Triton Central, 13 (2012)

Eve Galbreath, Switzerland County,  13 (2015)

Mariah Jordan, Thea Bowman Academy, 12 (2011)

Avery Chezem, Covington, 12 (2015)

Kayla Deweese, Springs Valley, 12 (2015)

Emily Thomas, Knightstown, 12 (2014)

Kelsey Ivers, Vincennes Rivet, 12 (2016)

Abby Scott, Oak Hill, 12 (2016)

Olivia Walker, Lafayette Central Catholic, 11 (2011)

Meghan Prible, Southern Wells, 11 (2009)

Taylor Miller, Hauser, 11 (2012)

Megan Gambill, Dugger-Union, 10 (2009)

Teri Oliver, Taylor, 10 (2009)

Alyysa Like, North Posey,  10 (2010)

Shannon Gavaghan, Indianapolis Scecina Memorial, 10 (2014)

Jessica Noone, Elwood, 10 (2014)

Lela Crawford, Tipton, 10 (2014)

 

SENIOR GIRLS  4A/3A

Kim Demmings, Richmond, 34  (2011)

Akiyah Taylor, Elkhart Memorial, 25 (2011)

Adrienne Sahm, Cathedral, 24 (2009)

Kelsey Reynolds, Penn, 22 (2009)

Jessica Rupright, Norwell, 20 (2012)

Brandi Richardson, Lafayette Jefferson, 18 (2010)

Jordan Barton, Warren Central 18 (2010)

Chelsea Jamison, Indianapolis Broad Ripple, 18 (2011)

Veronica Drake, Marion, 18 (2016)

Candace Danz, Indian Creek, 18 (2016)

Emily Huber, Ben Davis, 17 (2009)

Annesia Moore, Lawrence North, 17 (2012)

Jordan Ogle, Columbus East,  15 (2009)

Onnie Jordan, Fort Wayne Wayne, 15 (2011)

Jazmine Windham, Ben Davis, 15 (2011)

Elizabeth Smith, Plymouth, 14 (2009)

Diana Jovanovic, Decatur Central,  14 (2010)

Hannah Douglas, Pendleton Heights, 14 (2011)

Kerstyn Lowery, McCutcheon, 14 (2015)

Deja Wimby, Fort Wayne Snider, 14 (2015)

Jordan Hankins, Lawrence North, 14 (2015)

Sheyanne Street, Columbus North, 14 (2015)

Erin Murphy, Seymour, 13 (2010)

Stefani Lang, Valparaiso, 13 (2010)

Giorgia Stringer, Evansville North, 13 (2011)

Camille Coleman, South Bend Washington, 13 (2015)

Meagan Calloway, Mooresville 12 (2010)

Lauren McRoberts, Carmel, 11 (2009)

Lauren Meadows, Brebeuf Jesuit, 11 (2009)

Brandi McKinney, Warren Central  11 (2010)

Alexandra Morton, Penn, 11 (2012)

Haley Cook, Hamilton Heights, 11 (2014)

Abby Buchs, Angola, 11 (2016)

Talaya Earls, Indianapolis Northwest, 10 (2009)

Kayla Negley, Mount Vernon, 10 (2011)

Brooke Valentine, Jeffersonville, 10 (2011)

Jade Mills-Harris, Ben Davis, 10 (2012)

Jordin Alexander, Hamilton Southeastern, 10 (2012)

Becca Buchs, Angola, 10 (2016)

SENIOR GIRLS: ALL CLASSES (2017)

Skye Williams, Charles A Tindley, 24 (2018)

Kendall Fisher, Charles A Tindley, 24 (2018)

Shay Harper, Indianapolis Crispus Attucks, 23 (2017)

Emelia Bryant, Cascade, 21 (2018)

Valarie Clark, Center Grove, 17 (2017)

Kayla Bowling, Jac Cen Del, 17 (2017)

Hannah Smith, Eastbrook, 16 (2017)

Olivia Bryant, Cascade, 14 (2018)

McKenna Baker, Bethesda Christian, 14 (2018)

Shay Harper, Indianapolis Crispus Attucks, 13 (2017)

Samantha Hammel, Pendleton Heights, 13 (2017)

LaRae Rascoe, Pike, 12 (2017)

Jada Dixon, Gary West Side, 12 (2018)

Nola Wilson, Charles A Tindley, 12 (2018)

Shenna Powell, Mississinewa, 12 (2018)

Addy Miller, Tippecanoe Valley, 12 (2018)

Sophia Pierce, Leo, 11 (2018)

Courtney Wise, Union City, 10 (2017)

JUNIOR GIRLS:

Jill Morrison, Winchester, 23 (2012)

Morgan Olson, NorthWood, 23 (2013)

Nia Clark, Ben Davis, 22 (2017)

Bailey Farley, Fort Wayne Canterbury, 21 (2012)

Madison Parker, Homestead, 21 (2016)

Jessica Pongonis, Hamilton Southeastern, 20 (2012)

Karissa McLaughlin, Homestead, 20 (2016)

Taya Reimer, Hamilton Southeastern, 18 (2012)

Tyasha Harris, Heritage Christian, 18 (2015)

Jessica Nunge, Castle, 18 (2018)

Aliyah Walker, Brownsburg, 17 (2015)

Alyssa Clay, Pike, 17 (2015)

Leigha Brown, DeKalb, 17 (2017)

Cameron Tabor, New Castle, 17 (2018)

Asia Coates, Pike, 16 (2012)

Celeste Edwards, North Central, 16 (2012)

Lauren Rau, Greenwood, 16 (2015)

Bre Lloyd, Hamilton Southeastern, 16 (2016)

Mallory Ladd, Evansville Memorial 15 (2010)

Jillian Hopper, Yorktown 15  (2010)

Raveen Murray, Merrillville, 15  (2011)

Taylor Parmley, Mishawaka, 15 (2013)

Vironnica Drake, Marion, 15 (2015)

Jayla Scaife, Muncie Central, 15 (2015)

Kate White, Whiteland, 15 (2015)

Tashayla Sutorius, Fort Wayne Wayne, 15 (2015)

Michaela White, Pike, 15 (2017)

Sylare Starks, Homestead, 15 (2018)

Bria Goss, Ben Davis 14  (2010)

Natalie Cohlmeyer, Evansville Memorial, 14 (2011)

Holly Hoopingarner, Greenwood, 14 (2015)

Riley Ott, LaPorte, 14 (2018)

Ariana Booker, Perry Meridian, 14 (2018)

Tori Thornton, Carmel  13 (2010)

Jessica Carr, Hamilton Heights  13  (2010)

Annesia Moore, Lawrence North, 13 (2011)

Kelli Kirkhoff, Roncalli, 13 (2013)

Lauren DeSutter, Tri West, 13 (2012)

Jameka Collins, Michigan City, 13 (2012)

Nicole Anderson, Terre Haute North Vigo, 13 (2012)

Kenzie Gustin, Pendleton Heights, 13 (2012)

Sydney Buck, Homestead,  13 (2013)

Tayler Goodall, Columbus North, 13 (2013)

Paige Litrell, Columbus North, 13 (2015)

Alexis Nall, Mount Vernon Posey,13 (2015)

Tayler Vauters, Riverton Parke, 13 (2016)

Maliah Howard Bass, Columbus North, 13 (2016)

Zion Sanders, Castle, 13 (2016)

Jaida Beck, Indianapolis Arsenal Tech, 13 (2017)

Amanda Corrall, Hobart, 12  (2010)

Jill Steinmetz, Avon, 12 (2011)

Courtney Kvachkoff, Crown Point, 12 (2011)

Miracle Woods, Fort Wayne Bishop Luers, 12 (2011)

Stephanie Mavunga, Brownsburg, 12 (2012)

Allie McCool, East Central, 12 (2015)

Sydney Tucker, Frankton, 12 (2017)

Libby Bonner, Lafayette Central Catholic, 12 (2017)

Elise Scaggs, Mooresville, 12 (2018)

Lacia Gorman, Fort Wayne Wayne 11  (2010)

Melody Doss, Center Grove,  11  (2010)

Allison Curtis, Lebanon 11 (2010)

Jazmine Smith, Pike, 11 (2011)

Lexus Murry, Decatur Central, 11 (2011)

Sarah Brewer, Western Boone, 11 (2011)

Kelly Kunkel, Franklin County, 11 (2011)

Kaylee Comer, Brownsburg, 11 (2012)

Taylor Wilson, Norwell, 11 (2012)

Rhagen Smith, Sullivan, 11 (2012)

Allyson Bunch, Columbus East, 11 (2013)

Allison Nash, Speedway, 11 (2013)

Ariyan Hines, Charles A Tindley, 11 (2015)

Dana Evans, Gary Westside, 11 (2016)

Breanna Boles, Lapel, 11 (2017)

Cali Nolot, North Harrison, 11 (2017)

Dazia Drake, Owen Valley, 11 (2018)

Madison Jones, Western Boone, 11 (2018)

Tori Combs, Northview, 11 (2018)

Morgan Litwiller, Northridge, 11 (2018)

Olivia Walker, Lafayette Central Catholic  10 (2010)

Jamie Drummer, Muncie Central  10 (2010)

Courtney Larson, Columbus North  10 (2010)

Linzi Moore, Warren Central, 10 (2011)

Jade Wilson, Lawrence North, 10 (2013)

Destiny Washington, Lawrence North, 10 (2013)

Julia Cardwell, Marion, 10 (2015)

Lauren McBryar, Mooresville, 10 (2015)

Kaylan Coffman, Benton Central, 10 (2015)

Sydney Shelton, Mount Vernon Fortville, 10 (2015)

Mykala Baylor, South Bend Clay, 10 (2015)

Rachel McLimore, Covenant Christian, 10 (2016)

Mason Van Houten, Fort Wayne Bishop Luers, 10 (2016)

Mikia Keith, Indianapolis Crispus Attucks, 10 (2017)

Taniece Chapman, Fort Wayne South Side, 10 (2017)

Skye Williams, Charles A Tindley, 10 (2017)

Kara Gealy, Homestead, 10 (2018)

Addison Blackwell, Bloomington South, 10 (2018)

FUTURE GIRLS

Sydney Parrish, Hamilton Southeastern, 22 (2017)

Grace Hunter, Belmont, 17 (2017)

Madison Laydon, Northwestern, 17 (2018)

Krystin Green, Lafayette Jefferson, 16 (2018)

Rikki Harris, North Central, 15 (2017)

Mary Wilson, Center Grove, 15 (2018)

Dash Shaw, Gary West Side, 15 (2018)

Kathryn Perry, Shenandoah, 15 (2018)

Madison Jones, Western Boone, 13 (2017)

Sydney Watkins, Heritage Christian, 13 (2018)

Sydney Jacobsen, Harrison West Lafayette, 11 (2018)

Kendall Bostic, Northwestern, 11 (2018)

Rachel Loobie, Franklin Central, 10 (2018)

Tenleigh Phelps, Triton Central, 10 (2018)

Virus-free. www.avast.com

Be the first to comment

Leave a Reply